Leesclubs in Amsterdam

Leesclubs met plaatsen vrij

Hieronder een overzichtje met de groepen waar plaatsen vrij zijn, januari 2018.

Hoe gaat het?

  • Zoek een groep van uw keuze
  • Stuur een mailtje naar de contactpersoon
  • Ga een keer kijken en kennismaken
  • Meld u daarna aan bij Senia, zie hier

Leesgroepen Geschiedenis met plaatsen vrij:

  • Nieuwendam G1
    Meer informatie bij Clara Overes, creating4communities[AT]gmail.com
  • Reigersbos G1
    Meer informatie bij Jan Blankert, j.blankert1[AT]gmail.com

Leesgroep Kunstgeschiedenis met plaatsen vrij:            

Meer informatie bij Ellen Couvret, ellencouvret[AT]gmail.com
 

Leesclubs literatuur met plaatsen vrij:

  • Banne Buiksloot N1
    Meer informatie bij Maria van Heusden, leesgroepbanne[AT]gmail.com
  • Buitenveldert N3
    Meer informatie bij Inge Jansen, imsjansen[AT]zonnet.nl
  • Centrum N1
    Meer informatie bij Riekje Linnebank, riekjelinnebank[AT]zonnet.nl
  • Centrum N2
    Meer informatie bij Maria de Graauw, mdegraauw[AT]chello.nl
  • Centrum N3, Gonneke Stavenuiter, stavegon[AT]planet.nl
  • Indische Buurt N1
    Meer informatie bij Josée Fengler, feng2mar[AT]gmail.com
  • N1
    Meer informatie bij Francisca Benthem, franciscabenthem[AT]gmail.com
  • N3
    Meer informatie bij Puck van der Meer, puckvandermeer[AT]upcmail.nl
  • Noord Nieuwendam N3
    Meer informatie bij Harriët Oosschot, hmw.oosschot[AT]planet.nl
  • Oosterdok N6
    Meer informatie bij Tessie Leipoldt, t.leipoldt[AT]hotmail.nl
  • Oud-West N1
    Meer informatie bij Joke van der Boon, joke.vdboon[AT]hccnet.nl
  • Slotermeer N1 Esan
    Meer informatie bij Guusje Welsing, guusjew[AT]gmail.com
  • Slotervaart N4
    Meer informatie bij Janna Duinker, scheide-duinker[AT]hotmail.com
  • Zuid-Oost N1
    Meer informatie bij Ria Luisi, n.luisi[AT]kpnplanet.nl

Leesgroep Duits

Meer informatie bij Ita Vermeer, ita.vermeer[AT]ziggo.nl