VANAF SEIZOEN 2026-2027 NIET MEER VERKRIJGBAAR – Hier komen wij vandaan
Leonieke Baerwaldt
Een moeder en dochter leiden een zwervend bestaan, een fabrieksarbeider droomt van een eigen tropische-vissenwinkel, twee geliefden besluiten samen een huis te bouwen en de kleine zeemeermin wordt geconfronteerd met de harde wereldse werkelijkheid. In dit verhaal van diermensen en mensdieren worden de sprookjes van Andersen en Grimm eigentijds verwoord.
Een sterk debuut! Genomineerd voor de Librisprijs (longlist). Deze roman, met een hallucinaire stijl trekt je helemaal de betoverende maar verre van lieflijke onderwaterwereld in. Prachtige beeldende stijl met rake observaties.
Enthousiast en wil je meedoen aan een lees- of luisterclub? Zoek een club of ga naar een bijeenkomst in je omgeving. Het is uiteraard mogelijk eerst vrijblijvend kennis te maken met een club.
nieuws
Veerkracht na ontworteling: de mannelijke stem in de klassieke literatuur
lees artikel...
